Motivate 'Children' to do well in school!
Learn more about: My new Book - order now!

I paid $4 dollars for gas " fu#%*@!!"

I just spent $4 dollars a gallon for gas - what the hel, #$@^**&#@!! is going on.
Man things are getting desperate - I have to choose between a bag of expensive [ mostly air ] chips or being able to drive home..........

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...